Witamy w serwisie Oczyszczalnie Ogrodowe!   Zapraszamy do wypełnienia ankiety, w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat możliwości zastosowania u Państwa systemu Oczyszczalnie Ogrodowe   Odwiedź międzynarodową stronę o Oczyszczalniach Ogrodowych: http://www.wastewatergardens.com/
Menu         
Strona Główna
Co to jest
oczyszczalnia ogrodowa
Ogrody dla czystej wody?
Budowa i zasada działania
oczyszczalni ogrodowej
Ogrody dla czystej wody
Efektywność
oczyszczania ścieków
Jak zbudować
oczyszczalnię ogrodową?
Najczęściej zadawane
pytania (FAQs)
Opinie o firmie
i naszym produkcie
Materiały do pobrania
Poznaj szacunkową
powierzchnię i koszt
Twojej oczyszczalni
Galeria
NOWA KATEGORIA (18.08)
Kontakt

Firmy i strony ogrodnicze-uslugi ogrodnicze-ogrody

Oczyszczalnie ogrodowe działają na całym świecie


Szkoła Sunrise, Legian, Bali. Oryginalna oczyszczalnia Wastewater Gardens™ dla 50 uczniów oraz 10 osób obsługi i nauczycieli.
      W ciągu ostatniej dekady Fundacja Światowych Raf Koralowych wybudowała wiele ogrodów ściekowych Wastewater GardensTM. Stopniowo powstawały systemy w Belize, na Bahamach, Bali, w Indonezji, Stanach Zjednoczonych i Zachodniej Australii. Ten innowacyjny system jest sposobem na utylizację ścieków i użytkowanie cennych zasobów w sposób bezpieczny, efektywny i na bardzo różną skalę.

      Fundacja Światowych Raf Koralowych pracuje obecnie w wielu innych miejscach na całym świecie nad budowaniem podobnych systemów zaadaptowanych do lokalnych warunków. Mogą być one stosowane zarówno w krajach tropikalnych, jak również klimatu umiarkowanego i zimnego, wszędzie tam, gdzie znajdują się naturalne mokradła i gatunki roślin je zamieszkujące. Ostatnio projekt demonstracyjny ogrodów ściekowych powstał na wysokości 3500 m n. p. m w Nowym Meksyku, gdzie temperatury spadają poniżej -30 °C. Oczyszczalnię zagłębiono w podłożu po to, by nie trzeba było pompować ścieków.


Oczyszczalnia ogrodowa (Wastewater Gardens™) w Nowym Meksyku na wysokości 3 500 m n.p.m. Temperatury spadają poniżej -30 °C. Oczyszczalnię zagłębiono w podłożu po to,by nie trzeba było pompować ścieków.


Oczyszczalnia ogrodowa dla wioski Aborygenów, Emu Creek, Australia.

Powrót
2018 © Natural Systems, Dr Andrzej Czech
Sklep Ekologuj